• ВІЙНА

  • Львів
  • Культура
  • Політика
  • Кримінал
  • Бізнес
  • Спорт
  • Думка
Останні новини

Всі наші спортсмени – чемпіони світу!

14.11.2022

У Києві серед білого дня вбито військового

22.10.2022

У Львові надішло повідомлення про масове замінування

22.10.2022
Facebook Twitter YouTube RSS Instagram Telegram
Facebook Twitter YouTube RSS Instagram Telegram
Три крапкиТри крапки
Підписатися
  • ВІЙНА

  • Львів
  • Культура
  • Політика
  • Кримінал
  • Бізнес
  • Спорт
  • Думка
Три крапкиТри крапки
Головна»Кримінал»У Львові затримали чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про замінування потяга
Кримінал

У Львові затримали чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про замінування потяга

3krapkyBy 3krapky10.01.2022Оновлено:10.01.2022Коментарів немає1 хв читали
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

Слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 повідомили затриманому, 22-річному мешканцю Рівненської області, про підозру у вчиненні злочину. За скоєне йому загрожує покарання – до шести років позбавлення волі

Анонімне повідомлення про замінування потяга сполученням «Дніпро-Івано-Франківськ» надійшло у поліцію 8 січня близько 20.00. На території Кіровоградської області правоохоронці, зокрема спеціалісти-вибухотехніки, кінологи та співробітники інших служб, обстежили рухомий склад – жодних вибухонебезпечних або підозрілих предметів виявлено не було.

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Проведеними заходами оперативники кримінальної поліції відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 встановили, що неправдиве повідомлення про замінування надав 22-річний мешканець Рівненської області та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Досудове розслідування триває.

Схожі Публікації

У Львові чоловік посеред дня стріляв на вулиці з пістолета

13.07.2022

На Львівщині під час незаконного полювання застрелили чоловіка

27.06.2022

За вбивство Юрія Вербицького судитимуть ще 8 «тітушок»

16.06.2022
Коментувати

Залишіть відповідь Cancel Reply

Підписуйтесь
ОСТАННІ НОВИНИ

Всі наші спортсмени – чемпіони світу!

14.11.2022

У Києві серед білого дня вбито військового

22.10.2022

У Львові надішло повідомлення про масове замінування

22.10.2022

Розмальовуємо гільзи – допомагаємо Збройним Силам України!

13.08.2022

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання.
Для інтернет видань, гіперпосилання на 3krapky.net — є обов’язковим та має зазначатись не нижче другого абзацу в тексті.

Ми в соцмережах:

Facebook Twitter Instagram YouTube Telegram RSS
НОВИНИ
  • ВІЙНА

  • Львів
  • Культура
  • Політика
  • Кримінал
  • Бізнес
  • Спорт
  • Думка
© 2023 Три крапки. Developed by NAWI.
  • Контакти
  • Політика конфіденційності

Введіть запит і натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc для відміни.

Go to mobile version