У горах затримали чотирьох африканців

Як повідомили 15 серпня у прес-службі Держприкордонслужби, громадянина Лівії та ще трьох невідомих, що назвалися малійцями, затримали сьогодні на Закарпатті прикордонники Чопського загону.

О другій ночі за пять метрів від держрубежу прикордонний наряд відділу ʺУжгородʺ помітив особу, що рухалася в бік кордону. Затриманий мав при собі закордонний паспорт громадянина Лівії та посвідку на тимчасове проживання в Україні. Правопорушника доставили у прикордонний підрозділ для притягнення до адміністративної відповідальності. Рішення у його справі прийматиме суд.

Ще трьох правопорушників затримали цієї ночі військовослужбовці відділу ʺВеликий Березнийʺ поблизу населеного пункту Стужиця. Їх виявили у горах за 200 метрів від кордону. Чоловіки не мали при собі жодних документів. Вони назвалися громадянами Малі. Усі троє визнали, що їхньою метою було потрапити до країн Євросоюзу у пошуках кращих умов життя.

Затриманих доставили у відділ прикордонної служби ʺВеликий Березнийʺ для проведення перевірочних заходів та складання відповідних процесуальних документів. Після встановлення особи іноземців їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП ʺНезаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону Україниʺ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *