Садового закликають опублікувати проект ремонту вулиці Степана Бандери

Ремонт вулиці Степана Бандери викликає занепокоєння у великої частини львів’ян – адже у мерії  досі не продемонстрували проект реконструкції, яка розпочалась вже сьогодні.

Як пише “Три крапки”, про це написав на своїй сторінці у ФБ депутат ЛМР Ігор Телішевський.

Як зазначає депутат, актуальне питання останніх днів – чи збережуть автентичну базальтову бруківку під час реконструкції вулиці Степана Бандери.

«Не дивно, що ремонт вулиці викликає занепокоєння у великої частини львів’ян – адже нам досі не продемонстрували проект реконструкції, яка, до слова, розпочалась вже сьогодні. Тому я поділяю хвилювання мешканців», – пише Телішевський.

Він наголошує, що за інформацією з мерії, проїжджу частину замостять бруківкою, лише із зовнішніх сторін колії прокладуть римський камінь (бетонну бруківку). Однак ніхто не повідомляє, яким саме типом бруківки буде вимощена дорога. Для багатьох львів’ян саме чорна базальтова бруківка, часів Австрії несе найбільшу історично-культурну цінність.

«Закликаю міську владу діяти прозоро – опублікувати проект реконструкції вулиці та зберегти автентичну бруківку на вулиці Бандери», – пише Телішевський.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *