На вул. Пасічній, 62а розпочинають будівництво. Мешканці обурені

Через незаконну забудову на вул. Пасічній, 62а мешканці забили на сполох. Так, львів’янка Вероніка Патек (Veronika Patek) повідомила, що на земельній ділянці нібито планується будівництво студентського гуртожитку. Однак, за її словами, план будівництва нагадує швидше одномісні готельні кімнати з паркінгом.

Уже сьогодні там ставлять паркан і готуються до будівництва. На місці події присутні журналісти.

“Поруч із моїм будинком, на території, яка однозначно не придатна для забудови 9-поверхового гуртожитку, яка десятки років використовувалась як прибудинкова територія і виконувала функцію розмежування з сусідніми спорудами, за наказом ректора ЛНУ ім. Івана Франка розпочато земляні роботи, зрізано дерева. У електронних інформаційних ресурсах є інформація, що на земельній ділянці планується будівництво студентського гуртожитку. Але сам план будівництва нагадує далеко не гуртожиток, а  одномісні готельні кімнати ще й з паркінгом!”, — обурюється мешканка.

За словами Вероніки Патек, це величезна будівля, яка будується з очевидними порушеннями всіх можливих норм ДБН і з порушеннями прав людей. “Це 9 поверхів!!! Просідати і тріщати будуть всі прилеглі будинки!!!” — наголошує львів’янка.

Інша мешканка Іра Музичко натомість каже, що студентів багато і їх немає куди розселити, а винаймати квартиру не кожен може. До того ж, каже вона, багато з тих, хто зараз протестує проти будівництва гуртожитку, живуть у колишньому гуртожитку університету, призначеному для своїх працівників.

“А то нічого, що протестуючі живуть у квартирах, перероблених з колишнього гуртожитку універу для своїх працівників? І я чомусь дуже невпевнена, що вони є дійсно працівниками даного прекрасного університету, де багато кафедр та студентів, яких немає куди розселити, а не всі, на жаль, можуть собі дозволити винаймати у Львові квартири”, — коментує Іра Музичко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *