Засідання сесії Львівської міськради скасували через коронавірус у депутатів

У депутатів та посадовців міської ради виявили Covid-19

Засідання сесії Львівської міської ради, що мало відбутись у п’ятницю, 21 серпня, перенесли через виявлені випадки Covid-19 у депутатів та посадовців Львівської міської ради. Про це повідомив керівник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Пленарне засідання Львівської міської ради мало розпочатись о 10:00 у п’ятницю, 21 серпня. Депутати мали розглянути 478 питань, більшість яких – земельні. Також у порядку денному –18 петицій, питання про детальні плани територій, бюджетні зміни та кредити для комунальних підприємств.

Сесію мали провести у приміщенні Шевченківської районної адміністрації, що на вул. Липинського, за участі лише депутатів та чиновників ЛМР. Гості сесії мали виступати за допомогою програми Zoom.

Однак після обіду у четвер, 20 серпня, керівник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський повідомив, що у частини депутатів ЛМР виявили коронавірусну інфекцію. Окрім того, Covid-19 підтвердили у кількох чиновників міської ради, які мали виступати на сесії. Тому сесійне засідання вирішили перенести.

«Щойно на засіданні колегії ради з’ясувалось, що серед депутатів та посадовців, які мали б завтра доповідати, є хворі на Covid-19. За пропозицією керівників фракцій прийняли рішення про перенесення пленарного засідання. Орієнтовно на тиждень», – повідомив Юрій Лукашевський.

Останнє засідання сесії Львівської міської ради відбулось місяць тому – 24 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *