Я знаю, де ти живеш: нардеп від Зеленського пригрозив львівському журналісту

Народний депутат України від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук намагався спровокувати редактора газети “Ратуша” Микулу Савельєва на бійку під час ефіру у студії НТА “Великий Львів” і після ефіру заявив журналісту: “Знай, я знаю, де ти живеш!”.

Як пише “Три крапки”, про ситуацію, яка сталася на ефірі НТА “Великий Львів” 27 серпня,  повідомив на своїй сторінці у ФБ журналіст, редактор газети “Ратуша” Микола Савельєв.

У свою чергу, народний депутат від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук, на своїй сторінці у ФБ написав, що це журналіст “відзначився особистими нападками на мене”.

“На ефірі НТА “Великий Львів” народний депутат від партії зелених слуг Юрій Камельчук повів себе щодо мене не по – джентльменськи. Внаслідок серії коротких реплік я зрозумів, що наше дрібне непорозуміння ми маємо вирішити після ефіру.

Як людина слова, я підійшов до пана Камельчука і в досить довільній формі, застосовуючи ідіоматичні вирази, запропонував йому розставити всі крапки над “і” (Богу дякувати депутатську недоторканість зняли). Дико сміливий на ефірі чоловік, чомусь не забажав цього робити. Ба, більше він усіляко намагався спровокувати мене на те, аби я почав бити його прямо в студії. Моє аристократичне виховання не дозволяло цього робити в присутності камер і кількох працюючих на зйомку мобільних телефонів. Щоб активізувати бажання спілкуватися у цього руденького нардепа, який моментально став не таким балакучим, я запропонував йому перенести наш діалог за межі студії. Ще хвилю назад говіркий гість студії, моментально впав в депресію, і втратив бажання до подальшого діалогу, провокуючи мене цим на агресію. Для того, щоб нагадати Камельчуку його місце на цій Земля, я зауважив, що він дуже нагадує мені зелену мандавошку, поца і сцикуна – гнома. Пан Камельчук не заперечував цих моїх оціночних суджень, вимагав, щоб я їх повторив (я це із задоволенням зробив), і згодом з радістю прийняв спроби телевізійників завершити цей конфлікт миром. Врешті він підтвердив підозри про свій сцикунізм, пєтушізм і мудачізм, коли кинув мені в спину: “Знай, я знаю, де ти живеш!”

Та на жаль, цього дня сцикун Юрій Камельчук так і не отримав те, що давно залужив… А те, що він цього заслуговує вважаю і я, і пани Кайда та Кошулинський, і пані Фаріон, яка була в студії

Цього вечора я не зробив те, що мав зробити вже давно. Сам себе питаю: чому? Адже там навіть “бабони” давати немає кому? Вірите, мене постійно не покидало відчуття, що він, Камельчук, боявся побоїв, але прагнув отримати по ланітах і сусалах. Це, вочевидь, був би його єдиний шанс потрапити знову до Верховної Ради від “зелених”, яких він вже два роки захищає на розмаїтих ефірах. А так він лише потрапив в розряд небитих сцикунів і мудаків. Своїм маленьким зростом, поведінкою і сцикунізмом він мені до болю когось нагадав…А вам?”, – написав на своїй сторінці у ФБ редактор газети “Ратуша” Микола Савельєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *