У Рясному відбувся щорічний футбольний турнір “Кубок “Наш дім Рясне”

Таку традицію започаткував засновник громадської ГО “Наш дім Рясне” та мешканець району Роман Дуда. Він вважає, що передусім спортивна молодь – це здорова нація.

“Разом з командою, я започаткував щорічну традицію футбольного турніру в нашому районі! Хочу аби молодь розвивалась, проявляла свої лідерські здібності та командну згуртованість. Усі, хто брав участь у нашому заході, молодці, адже показали, на що здатний Шевченківський район!”

У змаганнях взяли участь шість кроманд мікрорайонів Рясне-1, Кам’янки та Брюхович. На захід прийшло чимало вболівальників. Перше місце здобула команда “Легінь”, друге – “Кам’янка”, а третє – “Фарго”.

Роман Дуда каже, аби заохотити молодь займатися спортом, необхідно облаштувавти простір, де спортом займатись комфортно. Для цього, зазначає активіст, у Львові необхідно провести капітальний ремонт стадіонів у Рясне. Для цього ГО “Наш дім Рясне” подала на конкурс громадського бюджету Львова проєкт “Спортивне Рясне. Стадіон для міжнародних змагань з футболу та баскетболу ЗСШ №92. (Шевченка, 390)”. Проєкт передбачає реконструкцію футбольного та баскетбольного майданчиків. Автори прєкту просять мешканців підтримати ініціативу, адже лише активна, небайдужа громада – це рушій змін у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *