У Львові від ускладнень коронавірусу померла 29-річна жінка

Рідні пацієнтки також інфікувалися коронавірусом і потрапили до лікарні

львівській обласній інфекційній лікарні від ускладнень коронавірусної інфекції померла 29-річна львів’янка. Лікарі майже місяць допомагали пацієнтці боротися з недугою, але ускладнення, які спровокував коронавірус, не дали жінці шансу вижити, повідомила 18 серпня 3krapky.net головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.

За словами Наталії Тімко, жінку до інфекційної лікарні госпіталізували ще 22 липня. У неї діагностували двостороннє запалення легень, лабораторно підтвердили коронавірус. У пацієнтки була надлишкова вага, супутнє захворювання (яке саме, лікарі не розголошують), що значно ускладнювало перебіг хвороби.

На коронавірусну інфекцію захворіла вся родина пацієнтки. Рідні також лежали у лікарні, але вже одужали і їх виписали додому.

16 серпня у жінки різко погіршилися показники і лікарям не вдалося їй допомогти. Вона померла.

Це вже не перший випадок, коли через ускладнення, які спровокував Сovid-19, йдуть із життя молоді люди. У Львові у червні від ускладнень коронавірусу помер 28-річний львів’янин, який хворів на цукровий діабет і мав надлишкову вагу. У липні від ускладнень, спровокованих коронавірусною інфекцію, померли 28-річна породілля з Жовківського району і 20-річна дівчина зі Стрия. Тому лікарі закликають усіх без винятку дотримуватися правил особистої безпеки (носити маски, дотримуватися безпечної дистанції, уникати людних місць), аби знизити ризик інфікування.

Захворюваність на коронавірус на Львівщині, як і в Україні загалом, продовжує зростати. За минулу добу коронавірус лабораторно підтвердили у 181 мешканця області. Загалом станом на 18 серпня на Covid-19 захворіло вже 12 260 мешканців Львівщини, з них 3342 пацієнти одужали, 337 хворих померли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *