У Львові сталась пожежа на стадіоні “Торпедо”

За стадіоном наглядають спортсмени та мешканці навколишніх будинків.

У Львові у ніч з 23 на 24 серпня сталась пожежа на стадіоні «Торпедо», що на вул. Золотій, 32. Про це ідеться на спортивній сторінці Playpro.media.

Зазначається, що вогонь знищив інвентар двох футбольних команд, що тут займаються, та командні банери.

Як повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області в коментарі Три крапки, пожежа сталась у цегляній одноповерховій будівлі близько 4:42 24 серпня. Вогонь знищив перекриття на площі 10 м2 та підлогу на площі 10 м2. Пожежу ліквідували о 5:23 год.

Нагадаємо, що на сесії у березні 2019 року депутати проголосували за те, щоби місто викупило у банку «Львів» стадіон «Торпедо». Оголошена вартість у 7,5 млн грн тоді викликала бурхливу суперечку у сесійній залі. Також у березні зареєстрували петицію про збереження та відновлення стадіону, у травні вона набрала необхідних 500 голосів. А у 2020 році місто розробило проєкт спортивного комплексу та стадіону «Торпедо» і звертатиметься до банку «Львів» щодо його спільної реалізації.

Попередній власник стадіону заплатив ним кредит у банку «Львів». Додамо, що з 1980-х років поле стадіону «Торпедо» використовували як ринок радіо- та електротоварів. У 2008-му році для торгівлі виділили іншу ділянку на вулиці Кукурудзяній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *