У Львові підприємці пікетують Садового

Львівська міська рада відмовляється продовжувати орендні договори МАФів

У Львові під стінами Львівської міської ради відбулась акція протесту через те, що місцева влада відмовляється продовжувати орендні договори МАФів.

Пікетувальники зазначили, що сьогодні ні місцева влада, ні центральна не підтримує бізнес, а лише намагається його знищити.

«Щоб продовжити договір оренди, МАФу треба зібрати більше паперів, ніж на квартиру. Коли ти все це збираєш, то міська рада придумує, що у нас все одно бракує документів. Здається, що міська влада Львова хоче зробити все, щоб знищити бізнес під час коронавірусної кризи. До того ж багатьом підприємцям у ЛМР відмовили у продовженні оренди МАФів”, – кажуть пікетувальники.

Вони зазначають, що “Їм сьогодні дуже прикро, що влада не робить нічого, щоб українці залишилось працювати у своїй державі”.

“У мене 6 найманих працівників, я оплачую податки, сплачую оренду, вивіз сміття – чому мені сьогодні не дають працювати? Я завжди найбільше боялась, що мої діти можуть поїхати на роботу за кордон. Сьогодні єдиний спосіб – заробити за кордоном, бо в Україні не дають”, – каже підприємець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *