У ЛЬВОВІ НА ДВОХ ВУЛИЦЯХ ВСТАНОВЛЯТЬ КАМЕРИ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ ПОРУШЕНЬ ПДР

У Львові встановлять автоматичну фото та відеофіксації порушень на вулицях Пасічна, 49 і Городоцька, 289, оскільки на цих ділянках часто трапляються ДТП. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 11 вересня.

«Обладнання стоятиме 30 днів. За цей час зможемо проаналізувати, скільки є порушень, скільки могло б бути штрафів. Нині є правки до бюджетного кодексу, що 30% коштів, сплачених штрафниками, залишаться в місцевому бюджеті», – розповіла заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Камери на вулицях Пасічній та Городоцькій монтуватимуть в понеділок, 14 вересня. «Ймовірно, що за місяць ще на одній вулиці встановимо таке обладнання. Де саме, будемо обговорювати з поліцією», – розповіла Ірина Маруняк.   

Нагадаємо, що на дорогах Львівщини до кінця року мають встановити кілька десятків камер для фіксації порушень. На підставі зафіксованого порушення формуватимуть адмінпостави від імені департаменту патрульної поліції і з платіжними реквізитами для оплати штрафу. Також в МВС обіцяють запустити на дорогах «фантомні патрулі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *