Синьо-жовті забави у Львові

Захопливі майстер-класи, патріотичні ігри, кінопокази та дискотека: так у Шевченківському районі розпочали святкування до Дня прапора та Дня незалежності .

Атмосферний та позитивний день для львів’ян організував Шевченківський осередок Європейської Солідарності.

«Аніматор проводив з дітками патріотичні ігри, майстер-класи з розфарбування синьо-жовтих пряників, а також оформляли фотозону, яку розмалювали синьо-жовтими кольорами», – зазначила організаторка Адріана Лапшинова.


Святкували у парку «Замарстинів».

«З дітьми малювали пальчиками, спеціальними фарбами. Діти малювали все, з чим в них асоціюється Україна: і прапор, і сердечка. Багато малювали сонечко, бо сподіваються, що в Україні все буде добре і сонячно», – розповіла Віра Свищ, організаторка.

У захваті від свята були учасниці сестрички Юстина та Лейла Чорні.

«Ми грали багато веселих ігор, розфарбовували пряники і, навіть, бавились фарбами «холі» кольоровими. А ще співали гімн України. Це було дуже гарно!», – діляться враженнями діти.

Також святкування відбулись у мікрорайоні Рясне.

«Близько тижня тому ми ряснянцям влаштували класне свято до Дня молоді. І зрозуміли, яка тут класна громада. Дітям обіцяли приїхати до них ще раз і ось ми стримали свою обіцянку», – зазначила Лейла Мелесова-Вальчак, голова ГО «Громадська Надія».

Організатори кажуть,у жодному випадку не потрібно забувати історичні дати.

«Хочемо нагадати українцям, що незважаючи на пандемію та інші проблеми все ж потрібно знаходити час для веселощів. Нам хочеться трохи потішити дітей, бо їх тут багато, а в Рясне-2 проводиться, на жаль, мало подібних заходів», – додав організатор Ігор Личак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *