Сьогодні у Львові та області будуть лунати сирени

Сьогодні, 17 червня, у Львові та області будуть перевіряти системи оповіщення. Мешканців просять зберігати спокій, адже це оповіщення навчальне. З 14:45 до 14:59 лунатимуть сирени у Львові, а з 14:50 до 14:55 у районних центрах. Про це повідомили у прес-службі міської ради та в обласному департаменті цивільного захисту.

«Це буде навчальне оповіщення сигналами цивільного захисту з увімкненням мобільних та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання, електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення. Практичних заходів відпрацьовувати не будуть», — зазначили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, слід увімкнути теле- та радіоприймачі. Радіо потрібно налаштувати на частоту 103,3 FM, а на телевізорі увімкнути канал цифрового телебачення «Перший Західний» і «UA:Львів» та прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *