Масштабними автопробігами відзначили День Конституції у Львові

Громади Сихівського та Шевченківського районів Львова організували яскраві автопробіги до Дня Конституції України. Такі акції влаштували, щоб навіть в умовах карантину нагадати людям про важливість Основного Закону країни.

Близько пів сотні автівок у супроводі поліції, національні стяги України та кримських татар і клаксони – такий автопробіг влаштував Сихівський осередок партії “Європейська Солідарність”.

Колона рушила від церкви Різдва Пресвятої Богородиці, проїхала по проспекті Червоної Калини, Новому Львові, вулиці Стрийській. Завершили пробіг на Арені Львів видовищно – з вигуками “Слава Україні!”, синьо-жовтим димом та аерозйомкою всіх учасників акції.

“Організовували все своїми силами, давали оголошення в соцмережах, а також долучили переселенців з окупованого Криму. У цей святковий день хотіли побажати усім залишатись чесними і працювати на благо України”, – розповів голова Сихівського осередку “Європейської Солідарності” Володимир Гой.

Ще сорок автомобілів зібрались на автопробіг по Шевченківському районі Львова, усі були із синьо-жовтими прапорами та поліцейським супроводом, водії одяглись у вишиванки. Пробігом охопили понад 15 вулиць у п’яти мікрорайонах – рухались від СКА по головних артеріях Шевченківського району аж до Рясне-2.

“Нашу акцію вітали пішоходи та пасажири громадського транспорту, львівські водії відповідали нам сигналами, деякі навіть приєднувались зі своїми автівками до пробігу. Це було дуже приємно і святково. Навіть під час карантину ми хотіли відзначити День Основного Закону України. І нам це вдалось”, – розповіла голова Шевченківського осередку партії “Європейська Солідарність” Лейла Мелесова-Вальчак.

Конституція України – головний збір законів, якому підпорядковуються усі інші нормативні акти. Конституція налічує 166 статей, в яких прописані основні права, свободи й обов’язки громадян, державний устрій, функції законодавчої, виконавчої, судової гілок влади, а також теритотріальність та  вибори.

Ухвалена Конституція 28 червня 1996 року Верховною Радою України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *