Львівський лікар нагороджений орденом «Гордість медицини України»

Голову Українського лікарського товариства у Львові Олега Дуду нагородили орденом «Гордість медицини України». Про це повідомили у пресслужбі товариства.

“1 жовтня, у Львові під час урочистостей з нагоди початку XVIII Конґресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), голову Українського лікарського товариства у Львові Олега Дуду нагородили орденом «Гордість медицини».” – йдеться у дописі.

Окрім того, за розбудову охорони здоров’я України, визначні особисті досягнення у лікуванні, науково-практичній і просвітницькій діяльності президент Українського медичного клубу Іван Сорока оголосив про нагородження орденом «Гордість медицини України» голову Українського лікарського товариства у Львові Олега Дуду та  заступника голови правління ВУЛТ, голови правління Одеської крайової організації Миколу Тищука.

Додамо, що Олег Дуда хірург, заступник генерального директора з хірургічної роботи у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.

Зважаючи на пандемію COVID-19 усі урочистості відбуваються в режимі онлайн.

Нагадаємо, що Конґрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств відбувається у форматі онлайн з 1 по 3 жовтня.

Читайте також:   На Львівщині трагічно загинув водій з Луцька

Протягом трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу візьмуть участь у 14 симпозіумах Конґресу.

Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) – єдина у світі українська лікарська громадська організація міждержавного значення, що історично постала на теренах зарубіжжя.

СФУЛТ було створено у 1977 році за ініціативи українського лікарського товариства Північної Америки (УЛТ ПА), яке з 1950 року об’єднує лікарів США і Канади.

 Її метою є об’єднання лікарів світу — вихідців з України задля служіння на благо своєї батьківщини і на користь українських лікарів, які були вимушені жити за кордоном.

На сьогодні осередки СФУЛТ є у Північній Америці (США і Канада), Бразилії, Німеччині, Великій Британії, Франції, Болгарії, Словаччині, Чехії, Польщі, Росії, Австралії, Австрії, ще в ряді країн іде процес організації товариств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *