Генконсульство Польщі у Львові не прийматиме візові анкети через епідемію

Генеральне консульство Польщі у Львові повідомило про тимчасове обмеження роботи через погіршення ситуації з епідемією коронавірусу.

Про це йдеться на сайті установи.

Так, відучора, 7 серпня, і до 14 серпня консульство не прийматиме візові анкети як у консульстві, так і в пунктах прийому візових анкет (т.зв. візових центрах), а також заяви з метою отримання/продовження дії Карти поляка.

Крім цього, не буде установа приймати й відвідувачів, крім випадків, які вимагають невідкладного втручання консула.

Видавати документи консульство Польщі у Львові почне з 17 серпня.

Зазначимо, що посольство Польщі в Києві, а також консульства у Харкові, Луцьку, Одесі та Вінниці подібних обмежень не запроваджували.

В Україні епідемія не йде на спад

Так, вже четверту добу поспіль в Україні фіксують рекордні показники захворюваності. На тлі цього президент Зеленський заговорив про другу хвилю епідемії і дав низку доручень, щоби протистояти їй.

До того ж, держава в особі посадовців не припиняє критикувати населення через його легковажність, а саме нехтування заходами безпеки. Так, у Чернівецькій області жителі одного району відгуляли три «велелюдні весілля в буковинському стилі із розмахом, 300, 400, 500 гостей» й відправили свій район у «червону» зону карантину.

А що це за зони такі?

В Україні з 3 серпня набув чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *