Біля Головного залізничного вокзалу Львова запрацював новий фонтан, – ВІДЕО

14 серпня на площі Двірцевій перед Головним залізничним вокзалом у Львові запрацював новий фонтан. Окраса площі поки що працює у тестовому режимі, але активісти з ГО “Зручне місто” вже встигли перевірити як він працює та як змінився простір довкола.

Як можна побачити на відео з площі Двірцевої, на місці тривають фінальні налагодження, підрядники тестують різні режими роботи фонтану. Вид фонтану досить новий для Львова – так звана “хвилька”, яка йде зиг-загом від головної пішохідної алеї. Із установлених конструкцій також витікають невеликі “водоспади”. Ще не повністю відкритий простір із лавками облюбували люди, які в спекотну пору там відпочивають.

За словами представників “Зручного міста”, Фонтан облаштували вздовж фасаду вокзалу, аж до автомобільної парковки. Через водойму прокладені металеві місточки, які ведуть до павільйона, куди заїжджатимуть автомобілі з вулиці Чернівецької. 

На автомобільній частині площі Двірцевої буде три смуги для авто, так звані kiss and ride – для посадки та висадки пасажирів приватних авто і таксі, які заїжджатимуть до вокзалу. Для пасажирів приватного транспорту облаштували також окремий павільйон з лавками, де можна зупинитися, поставити сумки, витягнути парасолю чи документи або дочекатися свого транспорту. Більш детально – на відео ГО “Зручне місто”:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *