Актуальна статистика підтверджених випадків захворювання на Covid-19 у Львові

Станом на 20 серпня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 12 631 (+183 за попередню добу).

Летальні випадки – 344 (+6).

Вилікувалися – 3551 (+101).

Усього в Україні за даними ЦГЗ: 98 537 (+2134) людей захворіло, 2184 (+40) померло, 50 441 (+704) вилікувалися.

Кількість підозр на Covid-19 в Україні – 154 246.

Що було раніше

Кабінет міністрів запровадив з 1 серпня нові правила адаптивного карантину: у регіонах почали встановлювати різні рівні епідемічної небезпеки – зелений, жовтий, помаранчевий та червоний, – і, відповідно, різні обмеження.

По всій Львівській області з 17 серпня оголосили помаранчевий рівень епідемічної безпеки, а в Самборі – червоний. Ці рівні і можливість послаблення карантину в регіоні переглянуть 28 серпня. Львів посилювати карантин відмовився ще раніше.

***

З 13 по 19 липня захворюваність на Львівщині почала знову зростати. Летальних випадків зафіксували 23, і Львівська область вийшла на перше місце за кількістю смертей від ускладнень коронавірусу серед регіонів України.

Цього тижня Львівська область знову потрапила до «червоного списку» регіонів, не готових до послаблення карантину. Тим не менше, 17 липня у Львові дозволили відновити роботу дитячих садочків та кінотеатрів, а обласна комісія ТЕБ і НС рішень про посилення карантину не ухвалювала.

***

З 6 по 8 травня щодня в області фіксували рекордне зростання кількості хворих, відтак послаблення карантину на Львівщині відтермінували. Надалі захворюваність в регіоні продовжувала стрімко зростати, і 25 червня Львівська область вийшла вже на перше місце за кількістю хворих.

Продовження карантину в регіоні вирішили бойкотувати фітнес-центри Львова та приватні перевізники області, які в середині червня відновили роботу самовільно. За кілька тижнів, незважаючи на зростання захворюваності, міська та обласна комісії ТЕБ і НС легалізували їхню роботу.

6 липня Львівська область нарешті потрапила до «зеленого списку» областей за критеріями МОЗ, у якій можна послаблювати карантин. Обласна комісія ТЕБ і НС дозволила відновити роботу готелів, закладів громадського харчування, спортзалів і фітнес-центрів, а також проведення масових релігійних заходів. У Львові скасували обмеження на кількість відвідувачів у ресторанах і спортзалах, у громадському транспорті відновили пільговий проїзд.

***

Перший випадок захворювання на коронавірус у Львові зафіксували 20 березня. 30 березня одужала перша пацієнтка в області з діагнозом коронавірус. 5 квітня зафіксували перший летальний випадок: напередодні помер 68-річний чоловік, а діагноз коронавірус підтвердився посмертно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *