З 1 листопада на 15% подешевшають квитки на Інтерсіті+, – «Укрзалізниця»

Укрзалізниця з 1 листопада 2020 р. зменшує вартість проїзду у вагонах І класу швидкісних поїздів Інтерсіті+ на 15 % у внутрішньому сполученні.

Як пише “Три крапки” з посиланням на «Магістраль», про це повідомив в. о. члена правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

«Запрошуємо пасажирів подорожувати швидкісними поїздами, а тих, хто користувався другим класом, — пересісти у перший. Наші поїзди — це більш безпечний та комфортний вид транспорту», — зазначив Олександр Перцовський.

Також він повідомив, що вартість проїзду буде змінюватися не лише залежно від дати, а й від дня тижня, в який пасажир здійснює подорож. Зокрема, дешевше користуватися вагоном І класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче — у п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. Крім того, при купівлі квитків «туди—зворотно» діє знижка 10 %.

Найбільше пасажири поїздів Інтерсіті+ зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах І класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда. Діє програма лояльності: «купуй раніше — плати менше».

Загалом в Укрзалізниці впевнені, що після дії 15-відсоткової знижки вартість проїзду у вагонах І класу Інтерсіті+ стане конкурентнішою за авіатранспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *