Як відкриватимуть новорічні ялинки у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі

У Трускавці та Бориславі урочисті відкриття у п’ятницю, 18 грудня, у Дрогобичі заходи під великим питанням.

Про це повідомляє «Варто – Галицькі новини».

Як зазначається, міста України здебільшого відмовляться від масштабних святкувань Нового року та Різдва у зв’язку з пандемією коронавірусу. Проте не відмовляться від встановлення святкових ялинок. На Дрогобиччині головний атрибут зимових свят урочисто запалюють ще у День святого Миколая, проте у деяких містах від певних традиції все-таки відмовляться.  Журналісти дізнавались, яких саме.

Трускавець

Вогні головної ялинки курорту планують засвітити у переддень Миколая у п’ятницю, 18 грудня. Планується святкова програма. Наразі ще уточнюються певні нюанси, наприклад, участь театру “Воскресіння”, лялькового театру. Проте відомо, що свято – буде. Початок о 16.30.

Дрогобич

Місцева влада відмовилася від гучних заходів. Через коронавірус у Дрогобичі не планують концертів та анімаційних програм. Так само під питанням Різдвяний ярмарок. Про це повідомив міський голова Тарас Кучма.

Ялинку розпочнуть встановлювати на площі Ринок наступного тижня, а засвітять традиційно на свято Миколая. Відступлять лише від традиції робити це гучно і помпезно. Масових святкувань з ведучими, виступами та Миколаєм цього року не буде.

Борислав

Відкриття ялинки буде у п’ятницю, 18 грудня. Початок програми о 16-00. Цього року свято перенесли на будній день, п’ятницю. У Бориславі 5 років поспіль дотримувались традиції відкривати ялинку у неділю, щоб якомога більше охочих взяло участь. Торік у місті нафтовиків найпізніше запалили новорічну красуню порівняно з іншими містами Дрогобиччини – у неділю 22 грудня.

Дійство планується також менш масштабне, ніж зазвичай. Ярмарки, з огляду на карантин, не планують.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *