Винники оскаржують в суді створення Львівської ОТГ

Учора відбулось підготовче засідання у Київському адміністративному суді.

Місто Винники поблизу Львова оскаржує рішення Кабінету міністрів про створення Львівської ОТГ. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Винник Володимир Квурт.

За його словами, у Винниках рішення кабміну про створення Львівської ОТГ вважають неправомірним, тому що воно порушує Закон України Про добровільне об‘єднання громад.

Засідання перенесли, тому що Кабінет міністрів надав свої заперечення вже у судовій залі, тож потрібен час на ознайомлення з ними.

«Головне – ігнорування позиції громади. Пояснення як Львівської облдержадміністрації (представник якої проігнорував засідання), так і КМУ різняться, ніби вони документу і не читали», – додає Володимир Квурт.

Наступне судове засідання у справі має відбутись 17 вересня.

Під час круглого столу у Львові голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Верховної Ради Віталій Безгін заявив, що загалом від Львівщини є дев’ять позовів щодо оскарження перспективних планів формування територій громад. Проте він дуже скептично оцінює шанси на їх позитивний розгляд.  

Нагадаємо, наприкінці травня уряд затвердив перспективний план Львівщини, за яким регіон поділили на 19 районів та 73 ОТГ. До Львівської ОТГ увійшли 11 громад, зокрема Винники, які були проти, та Брюховичі, а Сокільникам дозволили створити власну громаду. Також до Львівської ОТГ увійшли Грибовицька, Грядівська, Дублянська, Зашківська, Лисиничівська, Малехівська, Рудненська та Рясне-Руська громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *