Україна – Швейцарія: анонс на матч Ліги націй

Ліга націй залишається турніром другого ешелону. Андрій Шевченко перед матчем з Швейцарією назвав ЛН “дуже престижним змаганням”, але при цьому зазначив, що розглядає турнір насамперед як підготовку до наступного року, коли почнеться відбір до Мундіалю і відбудеться чемпіонат Європи.

Тому для Шевченка Ліга націй важлива не тільки для того, щоб гравці “згадали старі зв’язки”, але і як “можливість проявити себе молодим футболістам”. Головний тренер збірної України сказав, що може випустити когось новачків на матч з Швейцарією, і вважає, що будь-який ризик виправданий з точки зору майбутнього.

Владімір Петкович зізнався, що побоювався першого тренування збірної після 290-денної перерви, але після двох занять всі його побоювання розвіялися. “З першого торкання м’яча я був здивований. Всі гравці дуже раді бути в збірній. У нас дуже зіграна команда. Наче й не було перерви”.

Швейцарія прибула в Україну без кількох ключових футболістів, при цьому все одно налаштована оптимістично. “Ми хочемо виграти незалежно від суперника”, – заявив новоявлений капітан збірної Швейцарії Граніт Джака, додавши потім, що оцінює шанси в майбутньому матчі як 50 на 50.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *