У новому накладі книги «Справа Василя Стуса» надрукують судову заборону

Нові примірники книги «Справа Василя Стуса» журналіста Вахтанга Кіпіані міститимуть на форзаці рішення Дарницького районного суду про заборону книги. Про це повідомило видавництво Vivat у понеділок, 2 листопада, зазначивши, що відправлення перших книг вже розпочалося, пише zaxid.net

«Ми вирішили: документ, так документ. Тому на форзацах книги розміщено рішення дарницького райсуду про заборону книги в першій інстанції, яке може вступити в силу 18 листопада, та передмова укладача книги Вахтанга Кіпіані», – повідомило видавництво.

Vivat зазначає, що такий формат книги друкується вперше. Директора видавництва Юлія Орлова також опублікувала у Facebook світлини, на яких видно, як виглядатиме рішення суду на форзаці книги.

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва 19 жовтня заборонив розповсюдження тиражу книги журналіста й історика Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі «порушують честь та гідність позивача». Також з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 грн на користь Віктора Медведчука. Згодом виявилося, що рішення ухвалила суддя Марина Заставенко, яку у 2017 році хотіли звільнити за зв’язки з так званою «ДНР».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *