У Львові за 15 років не з’явилось жодного великого інфраструктурного спортивного об’єкту

За 15 років у Львові не з’явилось жодного великого інфраструктурного спортивного об’єкту. Влада міста відклала папку “Спорт” у довгу шухляду, а стадіони, які ми з громадою рятували, стали ласим шматком в очах забудовників. 

Про це написав на своїй сторінці у ФБ депутат Львівської міської ради Сергій Івах.

“Чому за 15 років у Львові не з’явилось жодного великого інфраструктурного спортивного об’єкту? Питання риторичне. Влада міста відклала папку “Спорт” у довгу шухляду, а стадіони, які ми з громадою рятували, стали ласим шматком в очах забудовників. Звісно, що за таких умов мер і його команда відклали будівництво нових спортивних комплексів на міфічне майбутнє, хоча для них зарезервовано безліч земельних ділянок”.

Він також зазначає, що “з нашою владою мова навіть не про будівництво. Мова про збереження того, що є”.

“Разом із небайдужими львів’янами ми стояли на передовій боротьби за збереження стадіону “Сільмаш”, 2 гектари якого дивовижним чином були переведені під житлову забудову з легкої руки Садового. Сьогодні там мали стояти декілька дев’ятиповерхових будинків. Але там досі бігають діти і грають у футбол. Ми ініціювали розробку детального плану територій і повернули цій ділянці статус об’єкту спортивної інфраструктури міста. Завдяки проекту ухвали щодо викупу стадіону “Торпедо”, автором якого я був, і е-петиції ми змусили мера почути Vox populi. Ми навіть змусили весь депутатський корпус проголосувати за виділення 7,5 мільйонів гривень на викуп землі. Але мер так і не підписує вже не перший рік договір із банком про викуп стадіону”, – йдеться у дописі депутата.

“Як містянам переконати владу в тому, що Львову потрібні стадіони? І чи буде прогрес у збереженні стадіону “Прогрес”?, – зазначив у своєму дописі депутат Львівської міської ради, член постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Сергій Івах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *