У Львові на судове засідання щодо погроз Зеленському не впустили журналістів

У Галицькому суді Львова розпочалося перше судове засідання по справі депутатки від “Європейської Солідарності” Софії Федини та ветеранки АТО Марусі Звіробій, яким торік вручили підозру за фактом висловлювань на адресу президента Зеленського, йдеться про статтю кримінального кодексу “Погроза або насильство щодо державного діяча”.

Про це повідомляє журналістка ТСН Марічка Кужик, пише “Три крапки”

На суд журналістів не впустили через карантинні обмеження. Хоч і Софія Федина, і Маруся Звіробій запевнили, що писали клопотання, аби пресу допустили. Але нині всередині лиш учасники процесу, а Софія Федина проводила відеотрансляцію засідання на своїй сторінці в соціальній мережі. Через такі обмеження обвинувачена сторона попросила відвід судді.

Перед початком суду жінки сподівались побачити у залі самого Зеленського. “Мали зібратися усі сторони, серед яких і обвинувачення, адвокатів, так і потерпілого у справі, нагадаю, згідно із заявою, написаною власноруч Зеленським, він є потерпілим від слів двох невідомих йому жінок — мене та Марусі Звіробій”, — заявила народна депутатка Софія Федина.

Втім Зеленський на судове засідання не приїхав. Тим часом тут, під стінами суду, зібралися військові та волонтери на підтримку Федини та Звіробій, їх зо два десятки. Розгорнули плакати та увімкнули патріотичну музику.

Нагадаю, рівно рік тому Софія Федина разом із Марусею Звіробій під час своєї відеотрансляції, яка відбувалась із однієї із кав’ярень Львова, розкритикували манеру спілкування президента Зеленського з ветеранами АТО, які приїхали до селища Золоте перед розведенням військ. Саме після цього їм вручили підозру за фактом погрози у бік президента. “Таваріщ” президент думає, що він безсмертний, там ненароком може зірватися граната, там й обстріли бувають…”, — заявляли під час тієї трансляції жінки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *