У львівській лікарні померла 10-місячна дівчинка, яка впала з балкона другого поверху

Десятимісячна дівчинка, яка у неділю, 23 серпня, впала з балкона другого поверху, померла. Про це стало відомо від керівництва дитячої лікарні на Орлика, де кілька днів намагалися врятувати дитину. Стан дівчинки був вкрай тяжким, три дні вона була в комі і пообіді 26 серпня вона померла.

Нагадаємо, трагічний випадок стався у Кам’янка-Бузькому районі цієї неділі. На балконі новозбудованого будинку власники ще не встигли поставити перила. Хтось забув зачинити двері на балкон на другому поверсі і дитина залізла туди, звідки впала і отримала важку черепно-мозкову травму.

Дівчинку одразу привезли до львівської дитячої міської лікарні, що на вул. Пилипа Орлика. Її госпіталізували у реанімацію. Як розповідав раніше заступник головного лікаря дитячої міської лікарні, Федір Осим увесь час дитина була на апараті штучної вентиляції легень.

«Дитина впала на тверду поверхню, не знаю точно, бруківку чи асфальт, і сильно травмувала голову. У неї діагностували важку черепно-мозкову травму, маля у комі, на штучній вентиляції легень. Руки-ноги без переломів, основний удар припав на голову», – розповів лікар Федір Осим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *