Три школи на Львівщині перейшли на дистанційне навчання

Три школи у Львівській області перейшли на дистанційне навчання. Про це повідомив заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Одна школа перейшла на дистанційне навчання з причин коронавірусу, дві інші – через причини не дотичні до поширення Covid-19.

«Днями ми також отримали інформацію від школи у Сколівському районі, яка переходить на дистанційне навчання у зв’язку з тим, що на Covid-19 там захворів вчитель і техпрацівник. Є симптоми цієї хвороби у кількох дітей та вчителів. Поки що це лише підозри, бо результатів ПЛР-тестів ще нема», – розповів Роман Пастушенко.

Симптоми коронавірусної хвороби наявні в дітей та директора школи на Кам’янка-Бужчині. З понеділка вона також переходить на дистанційне навчання. Також школа №1 у Ходорові, що у Жидачівському районі, на дистанційному навчанні з 31 серпня.

У маленьких  школах, кажуть у ЛОДА, зовсім не спостерігається проблем в організації процесу, оскільки дітей у класах небагато, достатньо великі площі, тож дистанціювання повністю збережено. Водночас у великих школах навчання подекуди організували у змішаному форматі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *