Синютка: влада готова відмінити місцеві вибори, прикриваючись коронавірусом, але справжня причина – у падінні її рейтингу

В умовах падіння ВВП та промисловості, влада може піти на відміну місцевих виборів, прикриваючись поширенням коронавірусної інфекції, щоб приховати свої справжні рейтинги.

Про це у коментарі журналістам у кулуарах парламенту повідомив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олег Синютка.

“Через падіння ВВП та промисловості, резиденти почали забирати свої кошти з України. Влада, звичайно, розуміє, що її результат буде надзвичайно низьким і для того, щоб зберегти пам’ять про президентські та парламентські вибори “слуги” розглядають, у тому числі, перенесення місцевих виборів”, – зазначив Синютка.

За словами нардепа, перенесення місцевих виборів не можливе без внесення змін до Конституції України.

Ми, депутати “Європейської солідарності” вважаємо, що все має відбуватися виключно у Конституційний спосіб. Без змін до Конституції перенести дату виборів неможливо. Місцеві вибори повинні відбутися  25 жовтня і ми будемо на цьому наполягати”, – заявив Олег Синютка.

Нагадаємо, що Верховна Рада України призначила проведення чергових місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Виборці обиратимуть мерів міст, депутатів обласних, міських, районних, селищних та сільських рад.

Також, з 1 січня 2020 року набрав чинності Виборчий кодекс України, що регулює порядок проведення президентських, парламентських та місцевих виборів на території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *