Синютка розкритикував проект бюджету на 2021 рік

Бюджет – 2021 має формувати не тимчасова урядова команда непрофесійних людей, а уряд національної єдності, який має підтримку партнерів з ЄС.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі журналістам.

«Таке враження, що цей бюджет писали абсолютно різні люди, які не знайомі між собою, ніколи спільно не проговорювали ніяких питань і як мінімум останніх 10-15 років не жили в Україні, тому що не розуміють, що відбувається в країні. Це набір цифр, це набір фраз, які між собою не корелюються і не узгоджуються», – сказав Синютка.

«З одного боку ми бачимо нібито план зростання доходів, а з іншого ми запитуємо, як ви будете отримувати додаткові доходи, якщо економіка падає і жодного закону, жодної пропозиції для зростання економіки немає. Ви плануєте додаткові надходження від ввізного ПДВ, так тоді імпортні товари просто будуть вбивати українську економіку. Ви плануєте курс гривні 29 на наступний рік, так він вже скоро за місяць – два буде 29», – додав депутат.

Синютка наголосив, що найгірший цинізм, який демонструє справжнє ставлення влади до людей, це коли на Офіс президента, на правоохоронні органи збільшують видатки, а на субсидії, на соціальний захист населення зменшуються.

«Цього допустити не можна. Тому ми будемо вимагати, щоб бюджет був реалістичним, щоб справді закладалися  підвалини відновлення економіки, яку вбила сьогоднішня влада. Ми будемо вимагати, щоб у владу прийшли професійні люди. Тому бюджет 2021 року має формувати не ця урядова команда тимчасових непрофесійних людей, а справді уряд національної єдності, який розуміє  що треба робити, як треба робити і має підтримку партнерів з ЄС», – зазначив депутат.

Він також зауважив, що питання щодо оборони країни не фінансуються.

«Якщо говорити про безпеку, то ми маємо приклад, коли цього року ми закладали на безпеку достатні суми, але оборона країни просто не фінансується. Оборонні програми зриваються, а закупівлі засобів захисту і військової техніки відбувається у 1,5 рази дорожче, ніж це було за часів президента Порошенка. Таке враження, що ці люди добралися до влади, щоб знову продовжувати красти і збагачуватися на оборонних замовленнях», – додав депутат.

Синютка зазначив: «Владний корабель дав серйозний крен. Люди, які прийшли у владу, насправді прийшли не працювати на країну, не допомагати людям, не відновлювати економіку, а просто вирішувати свої питання, вони починають собі шукати пристановища в тих чи інших місцях. Бо насправді мова йде не про те, що людина є надзвичайно впливовою, фаховою, мова іде про те, що ці люди багато чого вже наробили у владі – чи прокрались, чи пробрехалися. І таких зелених щурів кожного дня буде ставати все більше».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *