Садовий ніяк не відреагував на на заборону Урядом на в’їзд іноземців до України

Садовий ніяк не відреагував на на заборону Урядом на в’їзд іноземців до України

У Львові влада давно вже не звертає увагу на львів’ян і заграє перед Зеленським та його «слугами».

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка, пише Три крапки.

Він додав, що український уряд заборонив іноземцям відвідувати Україну.

“Українська влада вчергове прийняла «геніальне» рішення в рамках протидії пандемії коронавірусу. В березні вони просто закрили всю країну на тотальній карантин чим нанесли удар по економіці, але так і не зупинили поширення хвороби.

А декілька днів тому, вони придумала ще одне «ефективне» рішення – заборонити в’їзд в Україну іноземців.

І немає жодного значення звідки вони приїжджають – з зеленої, червоної чи помаранчевої зони. Тепер ніхто нікуди не приїде, а по економці і зокрема по туризму буде завдано ще одного удару”, – йдеться у дописі.

За його словами, міський голова Львова Андрій Садовий ніяк не відреагував на на заборону Урядом на в’їзд іноземців до України.

“Але, якщо з адекватністю Президента та його уряду вже давно все зрозуміло, то дивує позиція місцевої влади, тобто відсутність позиції мера Львова і всієї міської влади. Львів лише почав відновлюватись від наслідків тотального карантину, як по ньому знову завдано удару.

Відомо, що вересень-жовтень – це високий туристичний сезон в нашому місті. А заборона на в’їзд іноземців суттєво зашкодить львівській туристичній індустрії. Місто недоотримає гроші в бюджет, підприємці зазнають збитків, впадуть доходи мешканців”, – переконаний народний обранець.

Синютка додав, що “мер Львова мовчав, коли місто було в транспортній блокаді, в той час як в аналогічній ситуації мери Тернополя і Івано-Франківська активно протестували і захищали інтереси своїх міст”.

“У Львові влада давно вже не звертає увагу на львів’ян і заграє перед Зеленським та його «слугами».

Для теперішньої львівської мерії – це важливіше за Львів та його інтереси містян”, – наголосив політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *