Підприємці Львівщини протестують під стінами парламенту

У Києві проходить акція протесту підприємців за свої права

У Києві проходить акція протесту підприємців.

Як пише Три крапки,  податковий майдан #SaveФОП “Право на працю” оприлюднив у Фейсбуці свої вимоги, які будуть висунуті 1 грудня під стінами Верховної Ради у Києві.

Як повідомлялося, підприємці вийдуть на протест.

Підприємці вимагають провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС – цього хочуть усі представники мікропідприємництва.

Податковий майдан #SaveФОП “Право на працю” оприлюднив у Фейсбуці свої вимоги, які будуть висунуті 1 грудня під стінами Верховної Ради у Києві:

Податковий майдан #SaveФОП “ПРАВО на ПРАЦЮ” вимоги:

Терміново розглянути та ухвалити законопроекти №3993, та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645).

Утворити при Президентові України, постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС.

Запровадити мораторій на усі види перевірок, усіма контролюючими органами, до моменту зняття обмежень запроваджених законодавчою та виконавчою владою, під час існуючої загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.

Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *