«Опитування Зеленського» – це найбільша виборча фальсифікація за всю історію України, – Порошенко на виборчій дільниці

Так зване «опитування Зеленського» це найбільша фальсифікація виборчого процесу за всю історію незалежної України.

Про це П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив після голосування на місцевих виборах, пише “Три крапки” з посиланням на прес-службу політсили.

Марина Порошенко у коментарі журналістам також розповіла про те, якими є першочергові завдання для нового складу Київради.

«Сьогодні ми прийшли, щоб виконати свій громадянський обов’язок і віддали свої голоси за політичну партію, яка на наше переконання може швидко і ефективно вирішити всі проблемні питання у новому складі Київської міськради. Ми протягом останніх місяців не тільки звертали увагу на проблемні питання, але й допомагали киянам вистояти у важкій боротьбі з хворобою. Тому що ми бачили неспроможність як центральної, так і міської влади вирішити такі питання», – говорить Марина Порошенко. Вона наголосила, що новий склад Київради має одразу переглянути бюджет столиці, щоб виділити додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом, обладнння нових ліжок і залучення додаткового медичного персоналу.

«Також наша команда буде вимагати перегляд і аудит попереднього бюджету Києва для того, щоб виявити проблемні місця і притягнути до відповідальності за бездіяльність винних», – говорить Марина Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *