Олександр Положинський відмовився від ордена, яким нагородив його Зеленський

Президент Зеленський нагородив відомого музиканта Олександра Положинського орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Колишній лідер гурту «Тартак» від нагороди вирішив відмовитися, з приводу чого записав емоційне відеозвернення до Зеленського.

Співак сказав, що для нього важливими є інші нагороди, наприклад, премія імені Василя Стуса, яку музиканту вручив Євген Сверстюк. За його словами, він цінує ті відзнаки, які йому вручали військові офіцери та бойові командири під час концертів гурту “Тартак” для військових, інформують Економічні новини.

“Для мене справжньою нагородою є мої концерти, моя публіка, які підходять і дякують за мої пісні”, – додав музикант.

Окрім цього, він наголосив, що на такий орден заслуговують інші люди. Він згадав про фігурантів справи Шеремета – ветерана Андрія Антоненка, волонтерку Юлію Кузьменко та військову медсестру Яну Дугарь.

“Сьогодні ми йшли в колоні і згадували про людей, яких безпідставно, без жодних доказів звинувачують у вбивстві. Це Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь. От ці люди дійсно заслуговують на нагороди. Хоча би за те, що вже майже рік потерпають від беззаконня”, – наголосив Положинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *