Нардеп Синютка підтримав протест підприємців

Представники малого і середнього бізнесу спільно із проукраїнськими народними депутатами у Києві під стінами Верховної Ради України точно доб’ються прийняття законопроектів про захист представників малого і середнього бізнесу. Тим більше, що ці законопроекти уже зареєстровані в українському парламенті.

Про це під масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини «Право на працю», яка відбувається сьогодні, 22 вересня, під стінами Львівської обласної державної адміністрації заявив народний депутат України від фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

Нардеп підтримав представників малого і середнього бізнесу Львівщини, які вимагають від влади збереження їх робочих місць та недопущення смерті підприємців.

“Окремі депутати Верховної Ради України точно по справжньому вболівали за українських підприємців, адже проголосований закон насправді вбиває малий бізнес та людей, які працюють і дають можливість працювати іншим. Але я бачив і окремих нардепів, у очах яких загорівся страх, коли вони почали під парламентом сотні підприємців, які прийшли добиватись свого. Тих депутатів, які підтримують малий бізнес, агітувати не треба, але тих депутатів, які бояться людей, які ніколи у житті своїми руками не заробили жодної копійки, треба спонукати та примушувати. Єдине, чого вони бояться – це людей під стінами парламенту, які боряться за свої права”, – підкреслив Олег Синютка.

Нардеп наголосив, що для того, щоб вимоги підприємців були проголосовані – потрібно надалі бути у Києві.

“Якщо ми усі разом будемо у Києві – то усі ці зелені щурі будуть втікати через підземні переходи і не будуть голосувати за жодні закони. Я не закликаю Вас, я прошу Вас, щоб ми усі разом були під стінами українського парламенту. Ми не даємо їм втекти. Ми примусимо їх стати на сторону людей і проголосувати ті законопроекти, які зареєстровані в українському парламенті. Разом ми точно переможемо – не сумнівайтесь у цьому, бо разом ми – сила і разом – точно переможемо! Разом зі Львовом – вперед на Києві. Пам’ятаєте, як колись казав полковник Євген Коновалець? – “Шлях до Львова лежить через Київ”. Разом ми точно переможемо”, – зазначив Олег Синютка.

Уже рік триває боротьба підприємців України з пролобійованими великим бізнесом законами 128-ІХ та 129-ІХ, що знищують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та залишають без права на існування 5 млн громадян України.

Проведені кілька десятків акцій протесту у всій Україні, на жаль, не були почуті.

Лише багатотисячний всеукраїнський мітинг 16 вересня приніс перші результати.

1. Відбулася зустріч з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, який видав розпорядження податковому комітету винести на розгляд законопроєкти 3853-1(2) та 3993 – про захист спрощеної системи оподаткування.

2. Був підписаний меморандум про підтримку зазначених законопроєктів з головами п*яти фракцій, представлених у ВР. Усі вони публічно, зі сцени, оголосили про підтримку цих законопроєктів 100% голосів депутатів своїх фракцій

3. 17 вересня у Львові відбулася зустріч з Президентом Володимиром Зеленським, який публічно пообіцяв проаналізувати критичну ситуацію і ознайомитись із законопроєктами.

22 вересня під ЛОДА підприємці збираються для того, щоб почути звіт Голови ОДА про реакцію Президента та передати через Голову ОДА нагадування Президенту про обіцяну зустріч з представниками #SaveФОП, яка була анонсована рік тому, але, на жаль, досі не відбулася.

Також Голові ОДА буде передане звернення з вимогою недопущення утисків прав підприємців під час карантину.

Основною вимогою протестувальників до Львівської обласної ради буде вимога про ухвалення звернення депутатів ЛОР до центральної влади щодо термінового розгляду законопроєктів 3853-1(2) та 3993.

Підприємці обурені небажанням влади вести діалог зі своїми громадянами та готові до рішучих дій. Мікропідприємці наголошують на тому, що боротимуться за своє право на працю, гарантоване Конституцією України, і не дозволять нахабно та цинічно знищити паростки підприємництва в Україні.

Усі підприємці готуються до акції під Верховною Радою, яка відбудеться у найближчі тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *