На Львівщині жителі “червоних” сіл залишилися без транспортного сполучення

Мешканці прилеглих до Львова населених пунктів не мають чим дістатися на работу до обласного центру

На Львівщини тимчасово призупинили курсування громадського транспорту до населених пунктів, які з 14 вересня увійшли до “червоної” зони карантину.

Як пише “Три крапки”, у соцмережах оприлюднено відповідні оголошення про заборону курсування маршрутних автобусів до населених пунктів “червоної зони”.

Цікаво,а 52 буде зупинятись в Зимній Воді? Щось навідь не сумніваюсь, що буде курсувати/зупинятись як зазвичай. Ковід Львівським маршруткам не шкодить. 28 зняли від початку карантину на рівні із обласними маршрутами. Люди відвоювали аж по три автобуси зранку і ввечері. Ходять хащами під залізничний міст, по болоті повз ванючку, в темноті, щоб скоротити шлях і не пертись 40 хв.до кінцевої 52, щоб сісти на 52 Львівський маршрут в селі Зимна Вода Пустомитівського району. А зараз забороняють курсування обласних маршрутів по Пустомитівському району-Зимній Воді,та мешканці будуть мати альтернативу-52 міський автобус. Це прикол? Де логіка? Ні. Ми звичайно раді за наших сусідів. Та як називається ситуація з Рудно-Залізничним районом міста Львова? Це наглість,тупість чи як називається дія з боку ЛМР?”, – зазначається у дописі на сторінці “Громалда Рудно” у ФБ.

 

Як повідомлялося, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відтак, на всій території Львівської області, із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, карантин у зв’язку з поширенням COVID-19  діє до 31 жовтня 2020 року.

Новий розподіл почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

До “червоної зони” віднесено:

Перемишлянський та Пустомитівський райони;

“Помаранчевий” рівень:

у містах Львів, Дрогобич та у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах;

«Жовтий» рівень встановили:

у містах Борислав, Моршин, Самбір, Стрий  та у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Яворівському районах Львівської області.

«Всі інші райони потрапили у зелену зону. Перейти з однієї зони в іншу адмністративно-територіальна одиниця може, якщо 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників», – пояснив заступник голови Львівської ОДА, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарас Грень.

Нагадаємо про карантинні обмеження у кожній із зон.

ЗЕЛЕНА: у громадських будівлях та транспорті: захисна маска або респіратор; проведення масових заходів: не більше однієї людини на 5 кв м; кінотеатри із заповненістю 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

ЖОВТА: обмеження зеленої + забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

ПОМАРАНЧЕВА: обмеження жовтої + забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази тощо), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів; 1 людина на 20 кв м і не більше ніж 100 людей.

ЧЕРВОНА: обмеження помаранчевої + забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Перехід в іншу зону відбувається не за рішенням обласної чи міських комісій ТЕБ та НС, а виключно за рішенням Державної комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *