На Львівщині відремонтували аж 68 км доріг місцевого значення

Керівникам районів доручили провести благоустрій територій області

Про хід виконання робіт з ремонту та будівництва доріг місцевого значення у Львівській області йшлося сьогодні, 13 серпня, під час скайп-наради із керівниками районів та міськими головами міст обласного значення. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.

Як розповів директор департаменту дорожнього господарства облдержадміністрації Орест Шуліковський, на сьогодні роботи завершили на 92 об’єктах, тривають на 71.

Зокрема, вже відремонтували 68,43 км доріг місцевого значення. Це: Мамчурі – Ясенів, Куликів — Великосілки, Ясенів — Золочів, Криниця — Більче — Волиця, Сокаль — Стоянів, Турка — Східниця, Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня).

Також тривають роботи на ділянках доріг Східниця — Верхнє Синьовидне, Шопки — Станимир — Ганачівка, міст автомобільної дороги Східниця – Верхнє Синьовидне, капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки в с. Терновиця Яворівського району Львівської області, поточний ремонт дороги по вул. Львівська в м. Червоноград Львівської області. Окрім цього, підрядники проводять капітальний ремонт дороги по вул. Яна в с. Терновиця Яворівського району.

Також в межах наради закцентували увагу на забезпеченні належного благоустрою територій області.

«Минулого тижня ми підбили підсумки об’їзду районів та констатували той факт, що, на жаль, не у всіх районах належним чином забезпечено елементарні вимоги до стану інфраструктури: узбіччя, зупинки громадського транспорту тощо», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Відтак, керівникам району доручено оперативно провести належну роботу у даному напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *