На Львівщині стартувало голосування за проекти громадського бюджету

У Львівській області почалося голосування за проекти громадського бюджету-2020. У пілотному конкурсі беруть участь 17 різноманітних проектів – від закупівлі прального обладнання для районної лікарні у Жидачеві до проекту розвитку велотуризму. Мешканців області закликають проголосувати за проекти конкурсу, переможці за його підсумками отримають державне фінансування.

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, на реалізацію проектів передбачено 2,35 млн грн – ці кошти заклав уряд в межах фінансування Державного фонду регіонального розвитку на поточний рік.

Ідеї на конкурс були подані мешканцями області, здебільшого це економічні проекти або ж проекти з розвитку туризму та рекреації в районах. Переможців визначать за допомогою електронного голосування, яке триватиме упродовж 26 серпня –4 вересня.

«За підсумками голосування буде сформований рейтинг проектів. Ті проекти, які матимуть найвищий рейтинг, отримають фінансування. Їхня сукупна вартість не має перевищувати виділені 2,35 млн грн», – повідомив  т.в.о голови департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда. Обласна адміністрація також закликала жителів області активно голосувати за подані проекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *