На 41-році коронавірус обірвав життя заступника начальника відділу ГУ Держпраці у Львівській області

Прощання відбудеться 10 листопада у каплиці на вулиці Пилипа Орлика, 6

Відійшов у засвіти заступник начальника відділу бухгалтерського обліку, фінансово-господарського та інформаційного забезпечення ГУ Держпраці у Львівській області Микола Савуляк.

Як пише “Три крапки”, у ГУ Держпраці у Львівській області повідомили, що Микола Савуляк помер від ускладнень коронавірусної інфекції.

У Головному управлінні Держпраці у Львівській області знову скорботний сумний день – невгамовний та непередбачуваний вірус 7 листопада позбавив життя ще одного нашого колегу – заступника начальника відділу бухгалтерського обліку, фінансово-господарського та інформаційного забезпечення Миколу Богдановича Савуляка.

«Чесна та справедлива людина, надзвичайно відповідальний та фаховий працівник, люблячий татко двох ще зовсім маленьких синочків, коханий чоловік, найдорожчий син, дорогий брат та хороший друг.

Його серце зупинилось у самому розквіті сил, до 41 дня народження залишався рівно місяць…Попереду ще стільки планів, мрій та нездійсненних бажань…

Розділяємо біль непоправної втрати з рідними та друзями, висловлюємо щирі та глибокі співчуття. Світла та вічна пам’ять про Миколу Богдановича завжди залишиться у наших серцях», – зазначається у дописі.

Головне управління Держпраці у Львівській області повідомляє, що прощання з Савуляком Миколою Богдановичем відбудеться у вівторок, 10.11.2020, о 15.00 у каплиці біля станції швидкої допомоги, що у місті Львові на вулиці Орлика, 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *