Місцеві вибори стануть початком кінця влади Зеленського, – Синютка (ВІДЕО)

Партія “Європейська солідарність” є лідером електоральної підтримки львів’ян.

Про це у ефірі телеканалу “Еспресо” заявив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Три крапки.

За словами Синютки, політична сила піде на вибори та отримає у Львові найвищий та найкращий результат.

“Наше завдання сьогодні – не просто перемогти, а об’єднати усі національно-демократичні сили. Ми не приймаємо колотнечі у демократичному таборі. Ми вважаємо, що разом з “Європейською Солідарністю” місця точно вистачить всім. У нас не має окремо прагматичних підходів, у нас підходи визначають ціннісними орієнтирами”, – наголосив Синютка.

Народний депутат додав, що якщо говорити про місто Львів, то “давайте чесно скажемо, що вся Україна побачила: львів’яни рік тому не помилилися”.

“Мешканці Львова відстояли і продемонстрували усій Україні, що ми – носії європейських цінностей. І я сьогодні переконаний, що Львів має залишитись стержнем українства. Львів має залишитись не просто Західною столицею України, а зі Львова має розпочатись український ренесанс”, – сказав нардеп.

Синютка також висловив переконання, що ці місцеві вибори будуть початком кінця сьогоднішньої влади.

“Бо влада, яка діє в унісон з російською пятою колоною – приречена. Сьогодні Львів, і будь-який куточок України, бачить усю брехню сьогоднішньої влади. Ми змусимо владу перестати брехати і красти”, – додав нардеп.

Синютка також наголосив, що “Європейська Солідарність” приведе у органи місцевого самоврядування чесних та професійних людей.

“Ми приведемо людей, яким дорога громада, людей, які будуть будувати дороги та розв’яжуть транспортні проблеми, людей, які будуть будувати дитячі садочки і школи. Найголовніше – ми відстоємо українську ідею та побудуємо українську Україну, будемо мати державу, якою гордитимуться українці”, – підсумував Олег Синютка.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *