Кількість фальсифікацій на місцевих виборах нагадує домайданівські часи, – Турчинов

Чинна влада перешкоджає оприлюдненню результатів виборів намагаючись сфальсифікувати їх на свою користь, як це робила домайданівська влада. 

Про це на брифінгу заявив керівник Центрального штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов, пише “Три крапки” з посиланням на “Прямий”.

“Виступаючи  в день голосування перед пресою я говорив, що на превеликий жаль, по неорганізованості виборчого процесу ми повертаємось у домайданівські часи. Коли влада намагалась впливати і адміністративно, і використовуючи всілякі брудні схеми для того, щоб змінити на свою користь результати виборів”, – підкреслив Турчинов.

Він зазначив, що це ніби повернення до часів Януковича.

“На превеликий жаль, ми знову бачимо цей рімейк. Зокрема  як в часи Януковича, так на жаль і зараз вибори в лапках, продовжуються вже після дня голосування. Так вже п’ятий день скоро буде, як відбулось голосування на дільницях, але іде намагання, при потуранні саме влади, змінити результати волевиявлення наших громадян”, – наголосив керівник штабу “Європейської Солідарності”.

Він додав, що наразі блокується робота виборчкомів.

Хочу підкреслити, що для цього фактично заблокована діяльність дуже багатьох дільничих і  територіальних виборчих комісій. Для прикладу по всій країні територіальні виборчі комісії. зокрема обласні, отримали менше ніж 10% необхідних протоколів для підведення підсумків виборів”, – зазначив Олександр Турчинов.

Зокрема він також додав, що в минулому “Партія регіонів” так само блокувала роботу дільниць та всіма силами намагалася змінити результати виборів.

“Саме технологія, стара технологія, яку активно використовувала “Партія Регіонів”, щодо блокування підсумку голосів, щодо корекції протоколів, щодо переписування протоколів, а також намагання судом визнавати вибори на дільницях, де отримала значну перевагу опозиція, На жаль,  всі ці брудні технології повертаються в нашу країну”, резюмував Турчинов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *