Інстаграм заблокував доступ до сторінки нардепа Синютки

У мережі з’явився клон акаунту політика.

Інстаграм заблокував доступ до сторінки народного депутата  Олега Синютки.

Народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олег Синютка повідомив у Telegram про інформаційну атаку на свої сторінки в соцмережах.

«Заблоковано мій акаунт в instagram. Від сьогодні у мене немає доступу до власної сторінки.  З’явився ще й клон моєї сторінки, створений невідомими адміністраторами», – повідомив Синютка.

Він також наголосив, що «хочу попередити користувачів соцмереж, що я не маю жодного відношення до контенту та будь-яких повідомлень опублікованих на фейкових акантах».

«Таке враження, що саме перед місцевими виборами хтось хоче втягнути мене в  брудну інформаційну війну! Опонентам можу сказати, що брудні технології і “гра без правил” не додадуть їм голосів на виборах. Люди все бачать і здатні оцінити ваші вчинки. Злочини будуть викриті і той хто їх чинить не сховається у віртуальному просторі. Не порушуйте інформаційну безпеку і не маніпулюйте! Мене ви цим не залякаєте!», – зазначив Олег Синютка

Він відмітив також, що «в нашому суспільстві вже й так достатньо обману і загроз від ворогів, від тих, хто засмічує інформаційний простір, намагаючись дезінформувати людей. Українці мають об’єднуватися, співпрацювати, а не влазити в міжусобиці і шкодити один одному».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *