DZIDZIO (Михайло Хома) представив Державний Гімн України у власному виконанні з Молодіжним симфонічним оркестром

DZIDZIO (Михайло Хома) представив Державний Гімн України у власному виконанні з Молодіжним симфонічним оркестром, про це пише “Три крапки” з посиланням на фейсбук сторінку виконавця

“Для мене велика честь виконувати Гімн України! У це виконання вкладаю безмежну любов до своєї держави, щоб надихати українців у всьому світі на перемогу! Слава Україні!” – коментує артист.

Вперше перед широкою публікою Михайло Хома (DZIDZIO) виконав Гімн України на стадіоні «Металіст» у Харкові перед футбольним матчем “Україна-Литва” у жовтні 2019 року, чим вразив глядачів на стадіоні і підірвав соціальні мережі схвальними відгуками.

Згодом Михайла було обрано Амбасадором Збірної України футболу. Це надихнуло артиста записати Державний Гімн України. Кілька місяців тому Михайло Хома разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів почав працювати над цим проектом. Робота тривала в київському Будинку звукозапису Українського радіо, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів. В процесі роботи над Державним Гімном також було записано і Духовний Гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», який було презентовано у квітні напередодні Великодняю

Над проектом працювали Музичний супровід: Молодіжний симфонічний оркестр України Диригентка: Оксана Линів Саунд продюсер, запис, зведення та мастеринг: Віталій Телезин. Аранжування: Богдан Решетілов, Віталій Телезин, Назарій Гук (Юлік).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *