Мешканці прилеглих до Львова населених пунктів не мають чим дістатися на работу до обласного центру
На Львівщини тимчасово призупинили курсування громадського транспорту до населених пунктів, які з 14 вересня увійшли до “червоної” зони карантину.
Як пише “Три крапки”, у соцмережах оприлюднено відповідні оголошення про заборону курсування маршрутних автобусів до населених пунктів “червоної зони”.
“Цікаво,а 52 буде зупинятись в Зимній Воді? Щось навідь не сумніваюсь, що буде курсувати/зупинятись як зазвичай. Ковід Львівським маршруткам не шкодить. 28 зняли від початку карантину на рівні із обласними маршрутами. Люди відвоювали аж по три автобуси зранку і ввечері. Ходять хащами під залізничний міст, по болоті повз ванючку, в темноті, щоб скоротити шлях і не пертись 40 хв.до кінцевої 52, щоб сісти на 52 Львівський маршрут в селі Зимна Вода Пустомитівського району. А зараз забороняють курсування обласних маршрутів по Пустомитівському району-Зимній Воді,та мешканці будуть мати альтернативу-52 міський автобус. Це прикол? Де логіка? Ні. Ми звичайно раді за наших сусідів. Та як називається ситуація з Рудно-Залізничним районом міста Львова? Це наглість,тупість чи як називається дія з боку ЛМР?”, – зазначається у дописі на сторінці “Громалда Рудно” у ФБ.
Як повідомлялося, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відтак, на всій території Львівської області, із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, карантин у зв’язку з поширенням COVID-19 діє до 31 жовтня 2020 року.
Новий розподіл почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.
До “червоної зони” віднесено:
Перемишлянський та Пустомитівський райони;
“Помаранчевий” рівень:
у містах Львів, Дрогобич та у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах;
«Жовтий» рівень встановили:
у містах Борислав, Моршин, Самбір, Стрий та у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Яворівському районах Львівської області.
«Всі інші райони потрапили у зелену зону. Перейти з однієї зони в іншу адмністративно-територіальна одиниця може, якщо 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників», – пояснив заступник голови Львівської ОДА, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарас Грень.
Нагадаємо про карантинні обмеження у кожній із зон.
ЗЕЛЕНА: у громадських будівлях та транспорті: захисна маска або респіратор; проведення масових заходів: не більше однієї людини на 5 кв м; кінотеатри із заповненістю 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.
ЖОВТА: обмеження зеленої + забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.
ПОМАРАНЧЕВА: обмеження жовтої + забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази тощо), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів; 1 людина на 20 кв м і не більше ніж 100 людей.
ЧЕРВОНА: обмеження помаранчевої + забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.
Перехід в іншу зону відбувається не за рішенням обласної чи міських комісій ТЕБ та НС, а виключно за рішенням Державної комісії.