Як повідомили 17 серпня у прес-службі ЛМР, сьогодні у Стрийському парку Навчально-методичний центр освіти Львова проводить серпневий освітній квест для 60 педагогів міста. На подію завітав міський голова Львова Андрій Садовий, де розповів про нові ініціативи, які планують запровадити у школах міста уже з вересня.
ʺМаю дві ідеї, які хочемо впровадити з вересня. Ми зараз на етапі запрошення до Львова 117 native-спікерів англійської мови, щоб кожна школа мала американця чи англійця, який приїде сюди на весь навчальний процес. Ми йому забезпечуємо процес проживання-харчування, а міжнародні організації мають профінансувати його оплату. Для тих шкіл, де є також німецька, іспанська чи французька, спробуємо додатково до англійської знайти ще одного спікера.
Друга річ — інформатика. Ми говоримо, що Львів — це столиця ІТ, в нас 30 тисяч людей працює в цій сфері. Але дітей вчать тому, що трохи віджило. Минулого тижня мали зустріч з ІТ-кластером, де домовилися, що зараз їхня школа готує нову програму з інформатики, яка буде відповідати всім стандартам: бо є загальноукраїнська програма, і ми можемо тільки до 30% коригувати. Важливо, щоб кожна школа мала партнерство із однією з львівських ІТ-компаній, щоб ми могли залучати їхніх фахівців до навчання дітей. Завдання — щоб дитина, навчаючись в школі, навчилася програмувати. Також одне з ПТУ хочемо повністю перепрофілювати під ІТ-напрямок.
Ми й далі готові інвестувати кошти в оновлення матеріально-технічної бази, якщо є потреба — ще закупляти мультиборди. Бо так ми даємо можливість вчителям фізики, хімії якісніше навчатиʺ, — розповів мер Львова Андрій Садовий.
Серпневий освітній квест на тему ʺНові виклики НУШʺ проводять, щоб підготувати вчителів початкових класів до роботи в реаліях 2020−2021 навчального року. Проводять його методистки Навчально-методичного центру освіти — Воробець Галина та Яйко Наталія.
Програма квесту:
1 локація: (Тарасова верба) — знайомство з алгоритмом виходу вчителів та учнів з карантину.
2 локація: (майданчик біля кінотеатру ʺЛьвівʺ) — освітній простір міста в умовах змішаного навчання; сервіси дистанційної освіти.
3 локація: (оранжерея) — організація навчально-виховного процесу відповідно до методичних рекомендацій МОН.
4 локація: (фонтан) — складання карти освітніх мрій.
5 локація: (подвір’я біля бібліотеки УКУ) — музичний релакс.
6 локація: (кафе УКУ) — вибудовування моделі оцінювання учнів 3 класу НУШ.